Dovoz aut na zakázku

Toužíte po automobilu, který jste si vybrali v zahraničí? Nemáte sami zkušenosti s dovozem aut? Své vysněné auto můžete mít i tak, bez zbytečných hledání norem a zákonů. Vše za Vás dnes vyřeší firmy, které se na dovoz aut na zakázku specializují.

Důležité je vědět, odkud automobil chcete dovést. Mezi nejčastěji volené země patří Německo, Rakousko a Francie, ale můžete vybírat i z Anglie, Itálie, Belgie nebo dokonce USA. Firma, která se dovozem aut ze zahraničí zabývá, Vám pak poskytne online nabídku, kde si můžete vybrat auto svých snů. Pokud již máte vybráno, stačí se s firmoudomluvit, na konkrétním vozidle (vozidlech). Více vozů se volí obvykle pro usnadnění obchodu, kdyby Vámi vybraný vůz již někdo koupil dříve nebo nevypadal, jak bylo inzerováno.

Většina společností pak nabízí i možnost jet se zástupcem firmy přímo k prodejci a automobil si prohlédnout. Pokud tuto nabídku odmítnete a plně se svěříte do rukou zvolené firmy, tak rozhodně nic neztratíte. Firma nejen zařídí koupi a vyřídí potřebné papíry přímo s prodejcem vozu, ale také zařídí administrativu obou státu (státu, ze kterého je vůz vyvážen i státu, kam vůz dovážíte, tedy ČR). Většina firem nabízí tyto služby včetně zařízení registrace vozidla, úpravy vozidla pro silniční provoz v ČR i technickou kontrolu.

Bez starostí si tedy můžete zakoupit a nechat dovést auto z celé Evropy i Ameriky. Cena s dovozem bývá i tak, výhodnější než v autobazarech v ČR. Navíc stav ojetých vozů z dovozu bývá v zahraničí daleko lepší, stejně tomu je tak i s výbavou.

Komentáře jsou uzavřeny.

Zkuste také zákonné pojištění vozidla pro každého a se sjednáním přes internet.